Bran a wiadomo ci

Jakie są zastosowania szturmów na zbiorniki ciśnieniowe w życiu
Data publikacji:2020-04-04     Czas czytania:    

Formy zbiorników ciśnieniowych są wykorzystywane głównie w naczyniach chemicznych, takich jak rurowy wymiennik ciepła, zbiornik ciśnieniowy, kocioł, kondensator, centralne klimatyzacja, parownik, odsalanie, które odgrywają rolę utrzymania i mocowania rur. Materiał metalowy sprawia, że nie tylko ma silną sztywność, ale także ma dużą wydajność cieplną.

W zależności od różnych środowisk i materiałów, Q345R płyty zbiornikowe są zazwyczaj używane, takie jak zbiorniki ciśnieniowe pierwotne i wtórne, które są wolne od korozyjnego średniego obiegu. Kombinowane płyty ze stali węglowej są odpowiednie.W przypadku silnego kwasu, wysokiego ciśnienia, wysokiej temperatury, energii jądrowej i innych środowisk potrzebne są materiały odporne na korozję, takie jak stal nierdzewna, 16 mangan, stop tytanu i zastosowanie nowych materiałów syntetycznych, przynosząc nową żywotność do produktów arkuszy rur.

Konstrukcja konstrukcji skrawek zbiornika ciśnieniowego opiera się na równej wytrzymałości, tj. spawanie ma taką samą wytrzymałość jak przylegający metal bazowy. Ogólnie rzecz biorąc, spawanie nie musi być większe niż rozmiar spawu pokazany na rysunku specyfikacji.W projektowaniu i procesie produkcyjnym stosowane są szeroko spoiny ciśnieniowe, spawanie pośladków, spawanie filetowe i spawanie biodrowe.

Wraz z rozwojem nowego sprzętu i nowych materiałów szeroko wykorzystywane są nowe procesy i technologie spawalnicze. Uczenie się i opanowanie tych nowych technologii pomoże poprawić jakość spawania skrawek ciśnieniowych.

Cóż, to jest wszystko o zastosowaniu łuku ciśnieniowego. Poprzez powyższe wprowadzenie, możemy znaleźć, że stosowanie kutra ciśnieniowego w naszym życiu jest bardzo rozległe, i jest to nieodzowna część mechaniczna. Jiangyin Longyu Forging Co., Ltd., 25 lat precyzji produkcji, realizuje indywidualne produkty kucia z doskonałą jakością, uważną obsługę i ciągłe doskonalenie technologii przetwarzania.Integracja: jego główne produkty to koło, cylinder, wałek, cylinder, blok, moduł, siedzenie wspornika, rolka, przekładnia, przekładnia, przekładnia pierścieniowa, pierścień, kołnierz i inne produkty do kucia.I długoterminowa współpraca z dźwigu, ropy naftowej, chemicznej, przemysłu ciężkiego, kopalni, metalurgii, hydrauliki, koksowania, pociągu, maszyn budowlanych i innych przedsiębiorstw, jeśli istnieje zapotrzebowanie na to, zapraszamy do kontaktu!


 
上一篇:没有了
下一篇:Przerwanie zagranicznego monopolu w chińskim przemyśle odlewniczym i kuźniającym

Skontaktuj się z nami natychmiast w celu uzyskania oferty wszystkich Twoje zapytania o transakcję.

Kod QR

adres

Europe Industrial Park, Zhouzhuang Town, Jiangyin City (nr 273, Shashan Avenue)
Email. 86900955@163.com

O nas

Jiangyin Longyu Forging Co., Ltd., założony w 1995, jest profesjonalnym producentem głównie zajmującym się produkcją wszelkiego rodzaju mechanicznych kuźni i stalowych kuźni dla zbiorników ciśnieniowych. Znajduje się w Jiangyin, narodowym cywilizowanym mieście. Jest to 3-kilometry na północ od Huaxi przejazdu drogowego wzdłuż rzeki Jangtze, z dogodnym wodą i transportem lądowym.Od wielu lat firma wdraża nowoczesne zarządzanie naukowe za pomocą innowacyjnego mechanizmu zarządzania i stopniowo się rozwija.

wiecej
Copyright  ©  2017-   Jiangyin Longyu Forging Co., Ltd.  All Rights Reserved.

代理域名注册服务机构:北京新网数码信息技术有限公司