• Rozmowa o jedności i rozwój ducha zespołu

  • Zaakceptować znaczenie nauce i technologii oraz promować rozwój z wykorzystaniem nauki i technologii

  • Wzmocnienie zarządzania, zarządzania stresem i korzyści

Jiangyin Longyu Forging Co., Ltd.

Jiangyin Longyu Forging Co., Ltd., założony w 1995, jest profesjonalnym producentem głównie zajmującym się produkcją wszelkiego rodzaju mechanicznych kuźni i stalowych kuźni dla zbiorników ciśnieniowych. Znajduje się w Jiangyin, narodowym cywilizowanym mieście. Jest to 3-kilometry na północ od Huaxi przejazdu drogowego wzdłuż rzeki Jangtze, z dogodnym wodą i transportem lądowym.Od wielu lat firma wdraża nowoczesne zarządzanie naukowe za pomocą innowacyjnego mechanizmu zarządzania i stopniowo się rozwija.
Nasza firma posiada zarejestrowany kapitał 80-milionów yuan, obszar 280000 metrów kwadratowych, obszar zakładu o ponad 1500 metrów kwadratowych, 168 pracowników, w tym ponad 20 inżynierii i personelu technicznego, z roczną zdolnością produkcyjną 3000 ton pierścieni, tortu, kwadratu, wału i specjalnych kształtnych wolnych kucyków.
Firma posiada bogate doświadczenie w przetwarzaniu kotłów i zbiorników ciśnieniowych specjalnego sprzętu i kuźnia stalowych dla przemysłu morskiego, rafinacji ropy naftowej, petrochemii i innych gałęzi przemysłu, ze stabilnym systemem zapewniania jakości i personelem technicznym, kompletnymi instrumentami kontroli i testowania, silną siłą techniczną, najwyższej klasy jakością produktów, dokładną i terminową dostawą.Posiadamy kompletny system kontroli jakości dla całego procesu pozyskiwania surowców, kucia, obróbki cieplnej, obróbki, pakowania, itp., i przeszły certyfikat systemu zarządzania jakością PED ISO901:2000 i TUV, Niemcy, i uzyskał certyfikat GL, ABS, DNV, BV i innych towarzystw 

Branza wiadomosci News

Jak określić stopień skrawania zbiornika ciśnieniowego

Forgingi podzielone są na cztery klasy I, II, II i IV. Punkty kontrolne każdej klasy są następujące: Ilość kontrolna punktu kontroli na poziomie wykupu I twardość (HB): sprawdzić jeden po drugim; II rysunek i uderzenie: ten sam numer pieca do wytopu, ta sama partia pieca, kontrola pobierania próbek dla każdej partii -- kawałków; I. Rysunek i uderzenie: ten sam numer pieca do wytopu, ta sama partia pieca, kontrola pobierania próbek dla każdej partii -- kawałków.Badanie ultradźwiękowe: kawałek

wiqcej szczegolow

Przerwanie zagranicznego monopolu w chińskim przemyśle odlewniczym i kuźniającym

Wraz z nieustannym wsparciem dziesięciu lat i skumulowaną inwestycją w badania naukowe funduszy ponad 1 miliard yuan, Chiny systematycznie podbiły partię kluczowych technologii do produkcji dużych odlewów i kucyków w energii jądrowej, hydroenergii, energii cieplnej, oleju napędowego morskiego i innych dziedzin, tworzą serię dużych produktów, i przełamać monopol krajów zagranicznych.Coraz więcej "wyprodukowano w Chinach" jest robione dla dużych odlewów i kucyków w Chinach!

wiqcej szczegolow

Jakie są zastosowania szturmów na zbiorniki ciśnieniowe w życiu

Formy zbiorników ciśnieniowych są wykorzystywane głównie w naczyniach chemicznych, takich jak rurowy wymiennik ciepła, zbiornik ciśnieniowy, kocioł, kondensator, centralne klimatyzacja, parownik, odsalanie, które odgrywają rolę utrzymania i mocowania rur. Materiał metalowy sprawia, że nie tylko ma silną sztywność, ale także ma dużą wydajność cieplną.

wiqcej szczegolow
W zależności od Państwa specyficznego biznesu i wymagań, przydzielimy specjalnego kierownika konta każdemu klientowi i dostawcy.
Zakres stosowania

Skontaktuj się z nami natychmiast w celu uzyskania oferty wszystkich Twoje zapytania o transakcję.

代理域名注册服务机构:北京新网数码信息技术有限公司